top of page

Fairfield Community Group

Public·43 members
Lokawra Shiopa
Lokawra Shiopa

Kolekcja uzależniających dzwonków


Dzwonki telefonu to nie tylko dźwięk powiadomienia o połączeniu przychodzącym, ale także element wyrażania stylu i osobowości każdej osoby. Uzależniający dzwonek może sprawić, że poczujesz się podekscytowany i podekscytowany za każdym razem, gdy go usłyszysz. Poniżej znajduje się zbiór uzależniających dzwonków, które z pewnością sprawią, że nie będziesz mógł oderwać się od telefonu. https://dzwonek-telefon.pl/


„Blinding Lights” – The Weeknd: Dzięki chwytliwej melodii i stylowi retro ta piosenka stała się światowym fenomenem i jest idealnym wyborem na dzwonek.


„Lewitujący” – Dua Lipa ft. DaBaby: Idealne połączenie głosu Dua Lipy i rapowego stylu DaBaby stworzyło żywy i uzależniający dzwonek.


„Peaches” – Justin Bieber ft. Daniel Caesar & Giveon: Łagodna i słodka melodia tej piosenki zapewni relaksujące i przyjemne uczucie za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie.


„Stay” – The Kid LAROI i Justin Bieber: Ten hit z szybkim rytmem i zapadającą w pamięć melodią z pewnością pobudzi Cię do tańca za każdym razem, gdy go usłyszysz.


„Good 4 U” – Olivia Rodrigo: Ta energiczna pop-punkowa piosenka to świetny wybór dla tych, którzy chcą wyrazić swoją silną osobowość poprzez swój dzwonek.


„Watermelon Sugar” – Harry Styles: Wesoła i słodka melodia tej piosenki przyniesie uczucie orzeźwienia i miłości do życia.


„Don't Start Now” – Dua Lipa: Dzięki żywemu rytmowi i energicznym tekstom ta piosenka z pewnością wprawi Cię w ekscytację za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


„Savage Love” – ​​Jawsh 685 i Jason Derulo: Ta wesoła i chwytliwa piosenka sprawi, że poczujesz się podekscytowany i podekscytowany za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie.


„Dynamite” – BTS: Dzięki wesołej melodii i żywemu stylowi ta piosenka wniesie do Twojego telefonu coś nowego i interesującego.


„Shape of You” – Ed Sheeran: Ten ogromny hit z chwytliwą i zapadającą w pamięć melodią z pewnością sprawi, że nie będziesz mógł oderwać wzroku od telefonu.


„Bad Guy” – Billie Eilish: Wyjątkowy styl i atrakcyjna melodia tej piosenki sprawią, że będziesz się wyróżniać za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


„Uptown Funk” – Mark Ronson ft. Bruno Mars: Żywa i wesoła melodia tej piosenki sprawi, że będziesz chciał tańczyć za każdym razem, gdy ją usłyszysz.


„Nie można zatrzymać tego uczucia!” - Justin Timberlake: Dzięki wesołej i optymistycznej melodii ta piosenka wniesie pozytywną energię za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie.


„Senorita” – Shawn Mendes i Camila Cabello: Słodka i romantyczna melodia tej piosenki będzie idealnym wyborem dla zakochanych.


„Rockstar” – Post Malone z udziałem m.in. 21 Savage: Dzięki mocnemu stylowi i tekstom pełnym osobowości ta piosenka sprawi, że poczujesz się pewnie i wyróżnisz się.


„Hawana” – Camila Cabello ft. Young Thug: Żywa i atrakcyjna latynoska melodia tej piosenki z pewnością sprawi, że nie będziesz mógł przestać kołysać się do rytmu.


„Old Town Road” – Lil Nas X ft. Billy Ray Cyrus: Połączenie stylu country i hip-hopu stworzyło wyjątkowy i uzależniający dzwonek.


„Memories” – Maroon 5: Łagodna melodia i pełen emocji tekst tej piosenki wprowadzą ciepłe i przyjemne uczucie.


„Sunflower” – Post Malone i Swae Lee: Wesoła melodia i energiczny tekst tej piosenki sprawią, że poczujesz się podekscytowany za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


„Dance Monkey” – Tones and I: Zabawna i energetyczna melodia tej piosenki z pewnością sprawi, że za każdym razem, gdy ją usłyszysz, nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • A
  admin26362
 • Lokawra Shiopa
  Lokawra Shiopa
 • H
  hp.Lidia047199
 • Edward Turner
  Edward Turner
 • T
  tramanh3004123
bottom of page